Jdi na obsah Jdi na menu
 


Video z loňského hraní v ZOO v Hodoníně http://www.youtube.com:80/watch?v=lKt__yQPypM

Nazdárek lidičky,

zde se můžete mrknout na fotečky z "Velikonoční rockové zábavy v Koryčanech"
dne 22.3.2008

http://vichrica.rajce.net/Velikonocncni_rockova_zabava_Korycany_2008

Leňa

16.7 Tak trošku opožděně ke koncertu v Nenkovicích. Atmosféra byla výborná, lidi skvělí. Tímto ještě jednou děkujeme klukům ze skupiny Honzíkova Cesta a ostatním pořadatelům.
Písničkáři v pátek byli pořádný nátěr, porotci z Porty by se pravděpodobně oběsili.
V sobotu jsme s AloE odehráli první koncertík, byl poznamenaný rychlostí v jaké jsme secvičovali repertoár a rozhodně to nebylo ideální, ale snad to nebyl ani propadák. Každopádně nás to upozornilo na některé chyby a nedostatky a ty teď odstraňujeme. Kdo chce slyšet jak se nám to daří má skvělou příležitost v pátek 27.8 na Jančovce v Kyjově (zahajujeme, takže brzy) nebo v sobotu na nultém ročníku motosrazu na Myslivně v Mistříně, kde naopak zakončujeme. Kdo nás nestihne může nás v následujícím týdnu najít na některé z českých řek, kam se hned po koncertu odebéřeme na celokapelové soustředění :-)
Po návratu z vody ještě odehrajeme fesťáček ve Strážovicích a pak zamakáme na vlastních věcech a vybereme pár kousků na demo, které bysme nejpozději na podzim rádi nahráli.
--------------------------------------------------------------------------------------
Zásadní novinka! Z důvodů, které se dají těžko vysvětlit na pár řádcích a po kterých nikomu nic není, jsme ukončili spolupráci se Zabem a Pavlem. Tímto vám, kluci, přejeme hodně úspěchů a štěstí v další hudební kariéře.
Dohodli jsme se na spolupráci se skupinou A.Lo.E. z Dubňan, což je výborný kytarista a zpěvák Mara Dobeš a hlavně skvělý bubeník, kamarád a Pípův spoluhráč Michal Mozkodlab Prát. S ohledem na letní koncerty teď v rychlosti cvičíme, repertoár bude sestávat z vlastních věcí obou kapel, možná si pro radost dáme i něco nečekaného převzaného V současné době ještě není zřejmé pod jakým názvem budeme hrát, každopádně Babayga zůstane Lenčinou značkou.

Obrazek


4.5.07 Nově založená sekce vzkazy, tak nám někdo něco vzkažte...
26.5.07 Tak hlavní a první novinka jsou tyto stránky. Tímto vítám všechny návštěvníky a doufám, že dojmy z nás a z našich stránek nebudou rozpačité, ndejbože špatné :-)
Vytvořena sekce koncerty, jsou tam uvedené i akce letos odehrané, snad se kalendář trošku zaplní.
Vytvořena fotogalerie, zatím jen provizorní na zkoušku. Jen co najdu nějaké fotky, hned je tam šoupnu.